1. Jak zlecić stworzenie tekstu?
Mogą Państwo skontaktować się ze mną telefonicznie, korzystając z formularza dostępnego na stronie, a także pisząc na mój adres e-mail. Dane do kontaktu znajdują się w zakładce górnego menu.

2. Jak długo potrwa realizacja zamówienia?
Termin oddania tekstów ustalimy w trakcie negocjacji dotyczących zamówienia.

3. Czy fakturę wystawia zamawiający, czy wykonawca zlecenia?
Jako osoba prowadząca zarejestrowaną działalność gospodarczą posiadam możliwość wystawienia faktury dla zleceniodawcy.

4. Co można zyskać dzięki tekstom pozycjonującym?
Pozycjonowanie to działania służące zwiększeniu pozycji strony internetowej w wyszukiwarkach. Wyższe miejsce w rankingu wyszukiwania przekłada się na możliwość dotarcia do większej ilości potencjalnych klientów.

więcej >>

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Wiadomość:Michał Puczyński - Odmiana przez przypadki

 

Zapraszam do lektury "Odmiany przez przypadki" - mojej książki, wydanej pod koniec ubiegłego roku przez wydawnictwo Novae Res.

Wyjątki z recenzji:

"Każde opowiadanie to moim zdaniem majstersztyk krótkiej formy – ciekawie napisane, zwięzłe i godne zapamiętania. Myślę, że każdy z autorów chciałby dysponować podobną celnością spostrzeżeń zawartą w niewielkich objętościowo utworach. Napisanie krótkiego opowiadania wcale nie jest proste, ale Puczyńskiemu ta sztuka w pełni się udała".

Recenzja w portalu Fahrenheit


"Tym, co czyni opowiadania Puczyńskiego naprawdę wyjątkowymi, jest właśnie ich nienachalność. Pozostawiają one czytelnika z problemem do przemyślenia, nie podając rozwiązania na tacy. A jeśli nie ma on akurat ochoty podejmować głębszych rozważań, nie ma problemu - opowiadania Puczyńskiego w swojej wierzchniej warstwie są po prostu dobrze napisanymi i ciekawymi, choć przewrotnymi historiami. Czyta się je błyskawicznie, pod koniec książki pozostaje jednak pewien niedosyt – dlaczego tak mało?"

Recenzja w portalu Bestiariusz

"To bardzo udana publikacja i udany debiut. Miejmy nadzieję, że Michał Puczyński wyda jeszcze coś w podobnym stylu – brakuje nam w księgarniach świeżych, przyjemnych książek, pisanych bez zadęcia i z pomysłem".

Recenzja w portalu Gildia

Kup książkę u wydawcy

Odmiana przez przypadki

 

Teksty pozycjonujące, wpisy do katalogów, treści do wyszukiwarek: meta-tytuły i opisy, słowa i frazy kluczowe, i wszelkie inne materiały SEO - Search Engine Optimization.

więcej: teksty SEO