1. Jak zlecić stworzenie tekstu?
Mogą Państwo skontaktować się ze mną telefonicznie, korzystając z formularza dostępnego na stronie, a także pisząc na mój adres e-mail. Dane do kontaktu znajdują się w zakładce górnego menu.

2. Jak długo potrwa realizacja zamówienia?
Termin oddania tekstów ustalimy w trakcie negocjacji dotyczących zamówienia.

3. Czy fakturę wystawia zamawiający, czy wykonawca zlecenia?
Jako osoba prowadząca zarejestrowaną działalność gospodarczą posiadam możliwość wystawienia faktury dla zleceniodawcy.

4. Co można zyskać dzięki tekstom pozycjonującym?
Pozycjonowanie to działania służące zwiększeniu pozycji strony internetowej w wyszukiwarkach. Wyższe miejsce w rankingu wyszukiwania przekłada się na możliwość dotarcia do większej ilości potencjalnych klientów.

więcej >>

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Wiadomość:Blog

Witam w nieoficjalnej części witryny. Kliknij na tytuł wpisu, aby zobaczyć jego pełną treść.

 

Odmiana przez przypadki

Zapraszam do lektury "Odmiany przez przypadki" - mojej książki, wydanej pod koniec ubiegłego roku przez wydawnictwo Novae Res.

 

Wiesz, czego chcesz

Zamówiłeś teksty, ale nie jesteś pewny, jaki powinny nieść przekaz? Nie potrafisz powiedzieć, do kogo skierowany jest Twój produkt? To proste pytania, na które z łatwością odpowiesz – jeśli zostaną zadane we właściwy sposób.

 

Copywriterów pogarda do języka polskiego

Zawód to piękny, nawet jeśli nazwa nie dodaje mu prestiżu. Sami copywriterzy jednak zdają się tego piękna nie dostrzegać, sprowadzając pisanie do taśmowej produkcji bezwartościowych zlepków słów.

 

Dlaczego warto mieć bloga

Przyznaję bez bicia: jedynym celem istnienia tego bloga jest poprawienie pozycji mojej witryny w wynikach wyszukiwania Google. Nie kieruje mną chęć dzielenia się spostrzeżeniami o tajnikach zawodu; nie mam zamiaru wlepiać tu notek o naturze życia. Skoro jednak piszę, mogę pisać o czymś ciekawym - z doświadczenia wiem, że to dobre podejście do tworzenia materiałów SEO. Zacznijmy więc od krótkiego tekstu, który pozwoli mi w prosty sposób podlinkować pożądane słowa kluczowe, a przy okazji dostarczy Ci kilku przydatnych informacji.

 


 


Michał Puczyński - dobry copywriter - najlepsze teksty na zamówienie, teksty SEO, treści stron internetowych

 

Teksty pozycjonujące, wpisy do katalogów, treści do wyszukiwarek: meta-tytuły i opisy, słowa i frazy kluczowe, i wszelkie inne materiały SEO - Search Engine Optimization.

więcej: teksty SEO