1. Jak zlecić stworzenie tekstu?
Mogą Państwo skontaktować się ze mną telefonicznie, korzystając z formularza dostępnego na stronie, a także pisząc na mój adres e-mail. Dane do kontaktu znajdują się w zakładce górnego menu.

2. Jak długo potrwa realizacja zamówienia?
Termin oddania tekstów ustalimy w trakcie negocjacji dotyczących zamówienia.

3. Czy fakturę wystawia zamawiający, czy wykonawca zlecenia?
Jako osoba prowadząca zarejestrowaną działalność gospodarczą posiadam możliwość wystawienia faktury dla zleceniodawcy.

4. Co można zyskać dzięki tekstom pozycjonującym?
Pozycjonowanie to działania służące zwiększeniu pozycji strony internetowej w wyszukiwarkach. Wyższe miejsce w rankingu wyszukiwania przekłada się na możliwość dotarcia do większej ilości potencjalnych klientów.

więcej >>

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Wiadomość:Cennik

Oferuję teksty na zamówienie prezentujące dowolny gatunek literacki czy dziennikarski. Klientom, z którymi nawiązuję stałą współpracę, zapewniam atrakcyjne zniżki. We wszystkich przypadkach oferuję możliwość negocjowania cen.

 

Teksty na strony internetowe

Tworzenie treści dla stron internetowych jest wyceniane indywidualnie dla każdego zamawiającego. Wysokość stawki zależy m.in. od wielkości zlecenia, pożądanego terminu realizacji czy ilości materiału źródłowego, z którym muszę się zapoznać.

 

Copywriting - teksty na zamówienie

Zlecenia dotyczące tekstów tematycznych lub reklamowych, ale innych niż pozycjonujące, są zwykle wyceniane indywidualnie, z uwzględnieniem takich czynników, jak:

  • gatunek dziennikarski lub literacki;
  • tematyka utworu;
  • oczekiwana długość tekstu;
  • konieczność przeprowadzenia researchu;
  • sposób wykorzystania tekstu.

Zazwyczaj stawka jest zbliżona do 2 gr netto od znaku, licząc ze spacjami. W celu uzyskania dokładnej wyceny proszę o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

 

Pozycjonowanie

Stawka za teksty SEO przeznaczone do publikacji na stronach typu presell wynosi do 3 gr netto od znaku, licząc ze spacjami, zależnie od długości tekstu, terminu wykonania oraz sposobu opracowania.

Na życzenie Zleceniodawcy zamówione teksty mogę połączyć w kręgi pozycjonujące.

Oferuję także kompleksową obsługę SEO, obejmującą regularną publikację treści SEO, tworzenie i publikowanie profesjonalnych wpisów do katalogów, prowadzenie zaplecza blogowego etc. W celu uzyskania wyceny proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Za co Państwo płacą?

Każdy dobry copywriter przyzna, że teksty marketingowe, nawet krótkie, są trudne do napisania i czasochłonne - trzeba bowiem stworzyć je z myślą nie tylko o Zleceniodawcy, ale również o docelowym czytelniku i jego oczekiwaniach. W przypadku takich treści, jak teksty na strony www, należy także pamiętać, że efekt końcowy ma zarabiać dla Klienta przez następne miesiące, a nawet lata. Jakość tekstów będzie utożsamiana z jakością Państwa usług, co muszę uwzględnić w swojej pracy.

Pisząc, kładę nacisk na jakość treści, poprawność językową, a także reklamową skuteczność. Wszystko to wpływa na cenę, lecz w efekcie dostarczam profesjonalne teksty, które będą godnie reprezentować Państwa firmę i pomogą zyskać nowych klientów.

 

 


Michał Puczyński - copywriter - najlepsze teksty na zlecenie, teksty SEO, treści stron internetowych

 

Teksty pozycjonujące, wpisy do katalogów, treści do wyszukiwarek: meta-tytuły i opisy, słowa i frazy kluczowe, i wszelkie inne materiały SEO - Search Engine Optimization.

więcej: teksty SEO